PDA

Просмотр полной версии : В 2012 році НАТО розмістить в Болгарії системи ПРО


Sova
05.02.2010, 21:33
В 2012 році НАТО розгорне в Болгарії елементи ПРО альянсу. Про це оголосила в понеділок болгарська газета "Sega", посилаючись на високопоставлені джерела в міністерстві оборони країни, передає польське видання Newsweek.
Також в статті стверджується, що в нову систему НАТО, окрім Болгарії будуть включені Румунія і Туреччина.
За даними газети, на полігоні в м. Шабла біля північного узбережжя Чорного моря, неподалік від кордону з Румунією, будуть розгорнуті ракетні комплекси "МІМ-104 Патріот". Частиною нової концепції оборони регіону є створення у Болгарії логістичних баз та центрів командування ракет-перехоплювачів "SM-3".
Переговори з країнами НАТО, які будуть розгортати елементи щита, будуть інтенсивно здійснюватися в наступному році, - пише "Sega".
Кілька тижнів тому генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен заявив, що щити будуть забезпечувати безпеку в разі, якщо Іран створить ядерну бомбу. Він додав, що якщо Іран стане ядерною державою, це також стане питанням НАТО.
В кінці 2009 року стало відомо, що Польща дала згоду на розміщення елементів модернізованої системи ПРО США. Наголошувалося, що ракетні комплекси Patriot будуть розгорнені неподалік від Варшави. Окрім цього повідомлялося, що Чехія також погодилася співпрацювати з США в рамках нової програми.

www.gazeta.ua